معرفی شرکت

شرکت تولیدی و بازرگانی آلیاژهای رازين پليمر (سهامی خاص) از سال 1386 شروع به کار نموده و در سال 1388 پروانه بهره برداری خود را از سازمان صنایع و معادن استان قم دریافت کرده است و با تکيه بر قابليت های فنی منحصر به فرد خود و با بهره گيری از ماشين­ آلات و تجهیزات بروز تولید و آزمون و همچنین تکنولوژی پيشرفته، حضور در بازارهای داخلی و بين المللی را به عنوان يک تامين کننده معتبر پليمرهای مهندسی هدف خود قرارداده است.

هدف گذاری توليد و توسعه دانش فنی محصولات اين شرکت به گونه ای برنامه ريزی شده است تا در کنار تامين پليمرهای تقويت شده، تغيير شكل يافته و نيز آلياژهای معمول مورد استفاده در صنايع مختلف( از جمله خودرو سازی، لوازم خانگی، لوازم الکتریکی و …) کامپاندها و پليمرهای مهندسی با خواص ويژه نيز قابل ارايه به مشتريان اين شرکت باشد. يقيناً در اين راستا سياست ارزش آفرينی برای مشتريان، تعامل نزديک و بلند مدت با واحدهای صنعتی مرتبط از اصول مشتری محوری اين شرکت می باشد.

این شرکت دستیابی به بالاترین سطح کیفیت مدنظری مشتری را از اهداف استراتژیک خود قرار داده و در همین راستا موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 در سال 1388 و همچنین ISO/IEC 17025 و ISO TS 16949:2009 درسال 94  و گواهینامه های ISO9001:2015 و IATF 16949:2016 در سال 96 شده است.

 

 

خط مشی

خط مشی

شـركت توليـدی و بازرگانی آلیاژهای رازین پلیمر (سهامي خاص) توليد كننده انواع پلاستیک های مهندسی برای صنايع خودروسازی و ساير صنايع می باشد كه ضمن برخورداری از سازمانی يادگيرنده از ظرفيتهای تكنولوژيكی و تخصصی مناسب بهره جسته و از بدو تأسيس همواره تلاش نموده است تا با اصل تمرکز بر مشتری بعنوان یکی از اصول بنیادین سازمان، محصولات خود را در بالاترين سطح كيفی و مطابق با استانداردها و الزامات مشتری، با استفاده از تكنولوژی و پرسنل متعهد و آموزش ديده توليد نموده و به بازار عرضه نمايد.

در این راستا، سیستم مدیریت سازمان با رویکرد فرآیندگرا، مدیریت ریسک فرایندها و مدیریت ارتباطات با طرف‌های ذینفع، بر اساس استاندارد

ISO 9001:2015  و IATF 16949:2016 ضمن مدیریت کلان بر حفظ سوابق ، جهت دستیابی به اهداف راهبردی در حوزه‌های کیفی، مالی، فن‌آوری، و تحقیق و توسعه اهداف ذيل را در راستای استقرار سيستم مديريت كيفيت سرلوحه عملکرد خویش قرار داده است.

 • توليد محصول منطبق با نیاز مشتری از طریق ارتقاء تکنولوژی با هدف افزایش میزان سطح رضایت مندی مشتریان و کسب بازار بیشتر
 • توسعه محصولات جهت تکمیل سبد محصولات مورد نیاز مشتریان
 • کمک به پیشرفت پرسنل از طریق آموزش های مورد نیاز با اعتقاد به این اصل که پرسنل پایه و اساس پیشرفت و موفقیت و مهمترین عامل پیشبرد اهداف و استراتژی های سازمان هستند.
 • بهره وری خطوط و فرایندهای تولید در جهت حرکت به سمت ضایعات صفر
 • تلاش مستمر در راستای حفظ محيط زیست و ارتقاء ايمنی و بهداشت شغلی کارکنان

 

اينجانب با علاقمندی كامل و با همه توان خود از سيستم مديريت كيفيت حمايت و پشتيبانی خواهم نمود. و به صورت منظم بر آن نظارت، بازنگری و در فواصل زمانی معين آن را مورد ارزيابی قرار خواهم داد.

از تمامی پرسنل بخصوص مديران و كارشناسان محترم انتظار دارم ضمن درک خط مشی، خود را نسبت به حفظ تمامی مفاد آن متعهد بدانند و تمامی تلاش خود را براي رشد فردی و سازمانی و حفظ و بهبود سيستم مديريت كيفيت بگونه ای شايسته بكار گيرند.

 

                                                                                                                                                                                                          مديریت عامل

 

چشم انداز

 چشم انداز

با اتکا به ایزد منان و تکیه بر منابع انسانی کارامد ، تجهیزات و ماشین آلات مدرن و رعایت وجدان کاری چشم انداز شرکت تولیدی بازرگانی آلیاژهای رازین پلیمر در افق 1404 به شرح زیر می باشد:

سازمانی سرامد، یادگیرنده و پیشتاز در کیفیت با خلق ارزش افزوده پایدار و یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان برتر پلیمرهای پیشرفته مهندسی دانش محور در منطقه.

 

 

ارزش های سازمانی

اصولی که ما در اين سازمان به آنها پايبنديم:

 1. بروز بودن اطلاعات و آگاهی ما در حوزه كاری خود
 2. ارج نهادن به خردورزی و نوآوری همكارانمان (كاركنان، تامین كنندگان ).
 3. بهبود مستمر ارتقاء سطح كیفی تولیدات سازمان در جهت تامین رضایت مشتری
 4. بهبود مداوم عملكرد فرآیند ها و فناوری
 5. بدست آوردن سهم بازار بیشتر از طریق تبلیغات، بازاریابان مجرب.
 6. ایجاد حس مسئولیت و پاسخگویی در قبال مشتریان
 7. حفظ اسرار و عدم ارائه اطلاعات محرمانه سازمان و مشتریان به دیگران
 8. احترام به رقبا، رویکرد منصفانه، پرهیز از تخریب و تبلیغات سوء، پرهیز از برقراری روابط مالی با اشخاص ذی نفوذ در شرکت های رقیب و حفظ حریم و راز داری رقبا
 9. عدم ورود کارکنان به حوزه رشوه خواری و رشوه دهی به هر شکل و صورتی
 10. عدم موافقت کارمندان و نمایندگان با پرداخت های پورسانت های غیر متعارف
 11. پایبندی به صداقت و درستی،انصاف، فرهنگ کار گروهی، خودباوری، آموزش پذیری
 12. تعهد و پایبندی بر تعلقات سازمانی واحترام به همکاران در جهت ایجاد محیطی سالم
 13. عدم تبعیض (نژادی، قومی، خویشاوندی، مذهبی، جنسی)
 14. رعـایـت آراســــتگی ظاهـر و بــاطن

 

افتخارات و گواهینامه های شرکت

 

 استانداردها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت رازین پلیمر است | 1400  |  طراحی و اجرا : آژانس تبلیغاتی هور