بسته بندی

بسته بندی

با توسعه صنایع و گسترش الزامات ایمنی و بهداشتی در حوزه های مختلف صنایع خاص بسته بندی شامل صنایع تولید انواع گریدهای پوشش های محافظ صنعتی رشد کرده و برای کاربردهای مختلف، الزامات و استانداردهای به خصوصی طراحی شده است. این الزامات صنعت بسته بندی را به سمت تولیدات تخصصی با ویژگی های خاص هدایت […]

با توسعه صنایع و گسترش الزامات ایمنی و بهداشتی در حوزه های مختلف صنایع خاص بسته بندی شامل صنایع تولید انواع گریدهای پوشش های محافظ صنعتی رشد کرده و برای کاربردهای مختلف، الزامات و استانداردهای به خصوصی طراحی شده است. این الزامات صنعت بسته بندی را به سمت تولیدات تخصصی با ویژگی های خاص هدایت کرده است.

مجموع این استانداردها و الزامات واحد مهندسی شرکت رازین پلیمر را بر آن داشت تا با هدف تامین محصولات مناسب این صنعت، گریدهای ویژه ای را طراحی و به بازار مصرف ارائه نماید. این محصولات شامل انواع گریدهای فیلم و همچنین گریدهای Hotmelt Adhesive جهت لایه های میانی فیلم های چند لایه و همچنین گریدهای خاص برای ژئو ممبران ها می باشد.

این شرکت گریدهای خاصی از انواع مستربچ های مورد استفاده در این صنعت مانند مستربچ های UV ضد مه، ضد قارچ، آنتی استاتیک و … را نیز ارائه می نماید.

دیدگاه شما

 استانداردها

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت رازین پلیمر است | 1400  |  طراحی و اجرا : آژانس تبلیغاتی هور